Krštenja u 2017.

Obitelj Ilije Šokčevića i Pauline r. Kvasina krstila je 17. travnja 2017. u našoj župi svoje četvrto dijete MARKA

***************

Obitelj Petra Pejakovića i Ivanke r. Nikolova krstila je 17. travnja 2017. u našoj župi svoje treće dijete VANESSU

************

Obitelj Marka Ivankovića i Pauline r. Tipura krstila je 17. travnja 2017. u našoj župi svoje drugo dijete GIACOMA.

***************

Obitelj Franje Ćulapa i Jelene r. Barukčić krstila je  17. trvnja 2017.  u našoj župi svoje drugo dijete NATALIJU.

**************

Obitelj Nikole-Ivana Stanića i Ivane r. Antunović krstila je 17.travnja 2017. u našoj župi  svoje prvo dijete MIHAELA.

****************

Obitelj GORANA IVANKOVIĆA i IVANE r. Radoš 23. srpnja 2017. krstila je u našoj crkvi svoje drugo dijete ANTEU.

**********

Obitelj ŽELJKA DAIDŽIĆA I TAMARE r. Vukanović krstila je 27. srpnja 2017. u našoj crkvi svoje treće dijete KLARU.

*************

Obitelj MARIA IVANKOVIĆA i RUŽICE r. Kovačević krstila je 29.7.2017. u našoj crkvi svoje drugo dijete
LORENU.

**************

Obitelj MARKA ĐOJIĆA i STANE r. Grgić krstila je  6.8.2017. u našoj crkvi svoje drugo dijete ANTU.

******************

Obitelj JOSIPA BREZONJIĆA i JANJE r. Majstorović krstila je 28. prosinca 2017. svoje prvo dijete MIRKA.