Mladost u jesenjskoj akciji

Vijeće Zajednice mladih održalo je 23.listopada 2016. prvi prošireni sastanak s mladima naše Župe.

Cilj sastanka bio je utvrditi za koje aktivnosti mladi pokazuju najveći interes, što se od toga može pokrenuti do kraja ove godine te utvrditi detalje oko već dogovorenih projekata.

Dnevni red sjednice obuhvatio je sljedeće točke:

1. PUTOVANJE U ZAGREB NA INTERLIBER

-          Datum putovanja 12.11.2016.

-          Župnik se ponudio da u cjelosti pokrije troškove, no odlučili smo se za opciju „pola-pola“, odnosno da pola troškova snosi Župa, a ostalo mladi.

1. TEČAJ GITARE

-          Voditelj: Franjo Iličević

-          Prvi termin: 6.11.2016. u 15:00h

-          Mjesečna članarina: 10KM (*Članarina se unaprijed uplaćuje. Sav prihod ide u Fond Zajednice mladih)